Visi aplinkos tvarkymo darbai
Julijanavos g.3, Kaunas
+370 632 000 55
Pirm-Sekm: 08:00 - 20:00

AUGMENIJOS ŠALINIMAS, MEDŽIŲ IR KRŪMŲ PJOVIMAS

Galime nupurkšti Jūsų veją ir taip apsaugoti Jus nuo papildomų vejos priežiūros rūpesčių. Herbicidai vejos purškimui parenkami pagal Jūsų vejoje vyraujančių piktžolių tipą.

ŠAKŲ, ŠIUKŠLIŲ, STATYBINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMAS IR IŠVEŽIMAS

Atliekame VISUS žemės darbus: kasimas; lyginimas; formavimas ir planiravimas; šlaitų formavimas; terasų ir pakilimų formavimas.

SKLYPŲ PLANIRAVIMAS

Tai bene geriausias būdas apsaugoti jūsų namą ar sklypą nuo žalingo gruntinio vandens poveikio. Išorinis grožis dažnai būna neilgaamžis, jei sklypas pernelyg drėgnas.

AUGALINIO GRUNTO, ŽVYRO, SMĖLIO IR KITŲ BIRIŲ MEDŽIAGŲ ATVEŽIMAS

Naudojant techniką, pašaliname nereikalingą bei netinkamą gruntą, suformuojame sklype kliento pageidaujamą reljefą. Norint sureguliuoti tinkamą dirvos drėgnumą, suformuojame reikiamus paviršiaus nuolydžius.

KONSULTACIJOS

Kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų jus ilgai, o suformuoti kauburiai negadintų vejos bei nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype - tam įrengiame tinklą nuo kurmių.

img_divider

Svarbiausi paslaugos privalumai

Tinkamai prižiūrėti savo aplinką yra pagrindinis dalykas  norint išsaugoti jos grožį ir išskirtinumą. Mūsų darbuotojai kruopščiai prižiūrės Jūsų aplinką, kad užtikrintų maksimalią Jūsų aplinkos estetiką.

  Papuoškite savo namus gražia aplinka
  Jūsų turto vertė padidės daug kartų
  Estetinis sodo grožis, kuris gerėja su amžiumi
  Atestuota ir socialiai atsakinga įmonė
  Mūsų specialistai lanko metinius mokymo seminarus

Mes esame gerbūvio ir aplinkos priežiūros specialistai, kurie dirba šioje srityje ilgiau kaip 15 metų!
Nuo vieno medelio ar gėlės pasodinimo, iki sudėtingos aplinkos projektavimo ir įrengimo!
Aplinka24 kolektyvas turi ilgametę patirtį visose kraštovaizdžio srityse, o mūsų orientuotas į klientus požiūris leidžia mums tapti geriausia kraštovaizdžio formavimo ir priežiūros kompanija!
Sudomino ši paslauga? Suplanuokime susitikimą!