Visi aplinkos tvarkymo darbai
Julijanavos g.3, Kaunas
+370 632 000 55
Pirm-Sekm: 08:00 - 20:00

PURŠKIMAS NUO PIKTŽOLIŲ

Galime nupurkšti Jūsų veją ir taip apsaugoti Jus nuo papildomų vejos priežiūros rūpesčių. Herbicidai vejos purškimui parenkami pagal Jūsų vejoje vyraujančių piktžolių tipą.

SKLYPŲ PLANIRAVIMAS

Atliekame VISUS žemės darbus: kasimas; lyginimas; formavimas ir planiravimas; šlaitų formavimas; terasų ir pakilimų formavimas.

DRENAŽO ĮRENGIMAS

Tai bene geriausias būdas apsaugoti jūsų namą ar sklypą nuo žalingo gruntinio vandens poveikio. Išorinis grožis dažnai būna neilgaamžis, jei sklypas pernelyg drėgnas.

TINKLO NUO KURMIŲ ĮRENGIMAS

Kad vejos įrengimas ir apželdinimo darbai džiugintų jus ilgai, o suformuoti kauburiai negadintų vejos bei nepakenktų augalams, svarbu išvengti kurmių savo sklype - tam įrengiame tinklą nuo kurmių.

VEJOS ĮRENGIMAS (VEJOS SĖJIMAS ARBA RULONINĖS VEJOS ĮRENGIMAS)

Vejos įrengimas yra vienas svarbiausių darbų kieme. Veja tarsi žalias kilimas suteikia pagrindinį akcentą, sujungia skirtingas sklypo erdves, pastatus ir augalus bei mažąją architektūrą į vieną darnią visumą.

AUGALŲ PARINKIMAS IR SODINIMAS

Augalų pasirinkimas leidžia kurti įvairiausius derinius, atsižvelgiant į individualius asmens poreikius ir specifines želdinamos aplinkos ypatybes.

LAISTYMO SISTEMŲ PROJEKTAVIMAS IR ĮRENGIMAS

Viena iš pagrindinių gražios ir sveikos aplinkos sąlygų – tinkamas laistymas.Yra kelios galimybes tai daryti: laukti lietaus, laistyti rankiniu būdu, įsirengti pusiau automatinę arba automatinę laistymo sistemą. Kurį būdą pasirinksite – apsprendžia jūsų poreikiai bei finansinės galimybės. Mes dažniausiai rekomenduojame automatinę laistymo sistemą.

TAKŲ SU IVARIOMIS DANGOMIS PROJEKTAVIMAS IR ĮRENGIMAS

Norint turėti tvirtą, ilgaamžį ir estetiškai patrauklų grindinį neužtenka tiesiog pasirinkti aukštos kokybės trinkelių ar plytelių. Grindinio tvirtumas didžia dalimi priklauso nuo gero jo suklojimo.

 

img_divider

Svarbiausi paslaugos privalumai

Tinkamai prižiūrėti savo aplinką yra pagrindinis dalykas  norint išsaugoti jos grožį ir išskirtinumą. Mūsų darbuotojai kruopščiai prižiūrės Jūsų aplinką, kad užtikrintų maksimalią Jūsų aplinkos estetiką.

  Papuoškite savo namus gražia aplinka
  Jūsų turto vertė padidės daug kartų
  Estetinis sodo grožis, kuris gerėja su amžiumi
  Atestuota ir socialiai atsakinga įmonė
  Mūsų specialistai lanko metinius mokymo seminarus

Mes esame gerbūvio ir aplinkos priežiūros specialistai, kurie dirba šioje srityje ilgiau kaip 15 metų!
Nuo vieno medelio ar gėlės pasodinimo, iki sudėtingos aplinkos projektavimo ir įrengimo!
Aplinka24 kolektyvas turi ilgametę patirtį visose kraštovaizdžio srityse, o mūsų orientuotas į klientus požiūris leidžia mums tapti geriausia kraštovaizdžio formavimo ir priežiūros kompanija!
Sudomino ši paslauga? Suplanuokime susitikimą!