Visi aplinkos tvarkymo darbai
Julijanavos g.3, Kaunas
+370 632 000 55
Pirm-Sekm: 08:00 - 20:00

TINKLINIŲ IR SEGMENTINIŲ TVORŲ MONTAVIMAS

Atliekame visus tvoros montavimo darbus: stulpų, vartų bei vartelių betonavimas; segmentinių ir tinklinių tvorų sumontavimas; rostverko (pamatuko), vartų bankečių betonavimas.

 

TINKLINĖS TVOROS

Tinklinės tvoros – tai bene pigiausias ir greičiausiai įrengiamas tvoros variantas. Tinklinės tvoros gaminamos įvairių spalvų, storių ir net skirtngų pynimo variantų. Tokio tipo tvoros yra cinkuotos, apsaugotos nuo korozijos, todėl jų tarnavimo laikas gana ilgas. Statant tinklines tvoras rekomenduojama kas 2,5m įrengti atraminius stulpelius, kurie sutvirtins tvorą ir neleis jai deformuotis.

 

SEGMENTINĖS TVOROS

Segmentinės tvoros – tai puiki išeitis visiems norintiems sąlyginai pigiai ir greitai, tačiau labai kokybiškai aptverti bet kokią teritoriją. Segmentinėmis tvoromis tveriamos:
• gyvenamosios valdos;
• įmonių, bendrovių, įstaigų teritorijos;
• pramonės infrastruktūros;
• švietimo bei sporto įstaigos;
• kiti kokybiškos apsaugos reikalaujantys objektai.
Segmentinės tvoros yra universalios, ilgaamžiškos ir lengvai montuojamos. Šios tvoros gaminamos iš Ø 4, 5mm vielos strypų, yra 2250 arba 2500 mm ilgio ir nuo 800 iki 2430 mm pločio lakštų.

img_divider

Svarbiausi Paslaugos Privalumai

Segmentinė arba tinklinė tvora – tai iš tiesų palanki pasirinkimo galimybė, kada tikimasi, kad montavimo darbai ilgai netruks, tvora bus pakankamai saugi ir ilgaamžė. Kreipkitės į specialistus, kurie galės atsakyti į jums rūpimus klausimus ir padės pasirinkti tinkamiausią tvorą. Tiesiog susisiekite su mumis!

  Papuoškite savo namus gražiu sodu
  Jūsų turto vertė padidės daug kartų
  Estetinis sodo grožis, kuris gerėja su amžiumi
  Atestuota ir socialiai atsakinga įmonė
  Mūsų specialistai lanko metinius mokymo seminarus